Yaşamımızın her alanında mizacımıza, hedef ve isteklerimize uygun olarak kendimizi gerçekleştirebilmek isteriz. Bunun için kendimize uygun görünümümüzü oluşturmamız önemlidir. Bu bize hem özgüven verir hem de kendimizi ifade ederken karşımızdaki kişilere doğru mesajları iletmemizi sağlar.

Amacımız, kişiliğimizi en doğru biçimde ifade edebileceğimiz, en ideal görünüme kavuşturmaktır. Bunun için hem kendimizi tanımamız hem de renklerin ve giysilerin dilinden anlamamız bize çok yardımcı olur.

Stil danışmanlığının temelini oluşturan renk bilgisidir.

STYLEfit ile; kişilerin kendine özgü sergilemek istedikleri duruşlarını destekleyecek renk ve stil danışmanlığını, bilgi ve tecrübe altyapılı hizmet olarak sunuyorum.

Çalışmalarımda ölçülebilir bilgiyi ve danışanımın özelliklerini esas alırım. Temel fark yaratan yaklaşımım, kişiyi cildi, bedeni ve mizacı ile bir bütün olarak ele almaktır. Gerçek bir insanla çalıştığımı hep aklımda tutarım. Danışanımın stil hizmeti almak için geldiği bir seanstan, aynı zamanda kendisiyle tanışarak çıktığını görmek, tanımı pek de mümkün olmayan bir tatmin yaratır üzerimde.

Neler yapıyorum?

Hayatınızda neler değişecek?

STYLEfit Hizmetleri

Ben, sizinle birlikte, sizin için çalışıyorum.

Görüşmek üzere...

Türkiye'nin en deneyimli renk eğitmeni ve stil danışmanı olarak bir araya geldik ve birbirini istisnasız tamamlaması gereken bu iki modülü, hızlı ve pratik çağın ihtiyaçlarını karşılayacak biçimde, derin araştırmalar ve incelemelerle bütünleştirdik.

Çelişki ve mitlerden oluşan ezberleri filitreledik ve patentini aldığımız tüm ihtimalleri tanıyan sistemimizi oluşturduk.

Hatalardan arındırdığımız bu sistem ile 2017'nin Ekim ayından bu yana renk ve stil hizmetleri sunmak arzusundaki kişilerle bilgi ve tecrübelerimizi paylaşmaktayız.

devamı...